Svadba s Golden Cateringon

Váš deň s veľkým písmenom D, ale aj nezabudnuteľný gurmánsky zážitok pre Vašich hostí

Prípravy na svadobný deň a výber svadobného menu sú pre Vás dni a noci plánovania, nepokoju, stresu a otázok, či bude všetko tak ako má byť. A výsledok je aj tak stále nejasný…

Ponúkame Vám riešenie. Odľahčenie od starostí a zabezpečenie Vášho svadobného dňa podľa Vašich predstáv. Vychutnajte si čas strávený s rodinou, venujte sa svojim hosťom a všetko ostatné nechajte na našich pleciach.

Zabezpečíme:

  • Nastieranie (stoly, stoličky, stand – by stoly, príručné a odkladacie priestory..)
  • Zapožičanie kompletného inventáru aj mobiliáru
  • Servis jedla a nápojov
  • Prípravu jedla priamo v externých zariadeniach, ako kultúrne domy, stany, záhrady
  • Bohato prestreté bufetové stoly, candy bar, čokoládovú fontánu, kávovar, výčapné zariadenie a.i.

Cateringové služby poskytujeme od roku 2005 a za ten čas sme spolu s Vami nazbierali neoceniteľné množstvo skúseností.

Naše služby sme poskytli už na viac ako 100 svadbách a rodinných oslavách. Teší nás, že spolu nové trendy nielen sledujeme, ale nám ich pomáhate aj vytvárať.

Prečítajte si niektoré referencie

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je možné jedlo pripraviť aj priamo na mieste konania. Napríklad v kultúrnom dome pokiaľ je tam kuchyňa?

Áno je to samozrejme možné, predtým je však potrebné vykonať obhliadku miesta konania.

Môžeme si zabezpečiť vlasné nápoje, pochutiny a zákusky?

Áno, vy najlepšie poznáte svojich hostí a tak im viete vyhovieť ponuke nápojov a zákuskov, ktoré vyberiete. My sa postaráme o prvotriedny servis. Samozrejme však vieme pre Vás všetko zabezpečiť, aby ste nemali žiadne starosti navyše.

Ktoré Vaše služby sú najviac využívané počas svadieb a osláv ?

Najčastejšie zabezpečujeme, prestieranie sály inventárom, obrusmi, návlekmi a stolovými dekoráciami. Prípravu jedla na svadobnú hostinu u nás, alebo na mieste. Profesionálnu obsluhu a servis. Servis kávy z espressa, čapované nápoje ako pivo a kofola. Prenájom inventáru, pokiaľ ním miesto ako KD nedisponuje prípadne pokiaľ nespĺňa nároky na podujatie. Upratanie riadu a technológie na stolovanie po skončení svadby.

Na akých miestach je možné servírovať svadobnú hostinu ?

Jedinou podmienkou je, že na dané miesto je možné sa dostať autom resp. ľahkou dodávkou. Môže to byť kultúrny dom, svadobný stan na záhrade, viničný dom, hala a pod.. Miesto konania nechávame na Vašej fantázií.

Aký je bežný postup rezervácie termínu ?

Káždému záujemcovy vypracujeme individuálnu ponuku. Pokiaľ je ponuka v poriadku ponúkame možnosť ochutnávky jedla v našej reštaurácií. Takmer vždy je nutná aj obhliadka miesta konania svadby spolu s osobným stretnutím.

Kedy sa upresňuje počet hostí ?

Cenovú ponuku vypracujeme na Vami uvedený počet hostí. Je však bežné, že sa s blížiacim termínom svadby počet hostí dolaďuje. Definitívny počet sa určuje približne týždeň pred svadbou. Pri cene sa už vychádza z jednotkových cien.

Svadobné menu

Pre predstavu o ponuke sme pre Vás pripravili vzorovú cenovú ponuku aktuálne najobľúbenejších jedál a služieb. Stačí zadať meno a e-mail na ktorý Vám obratom ponuka príde.

KONTAKTUJTE NÁS
KEDY POTREBUJETE